-    - -  
- -Oferta
-
 
- - -
-
  -   szukaj w serwisie
-
 

O firmie 
-
Aktualności 
-
Vi tilbyder 
-
About us 
-
Oferta 
-
Usługi dźwigowe 
-
Zakład Mechaniki Okrętowej 
-
NA SPRZEDAŻ 
-
Galeria (Gallery) 
-
Wyprawy wędkarskie 
-
Kontakt 
-

 
-
podmenu -
 ostatnia aktualizacja:  
2010.11.16 08:42   

licznik odwiedzin:  
15674    

 

-

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze firma obecnie oferuje duży wachlarz usług. Prace wykonywane są z najwyższą dokładnością z najlepszych materiałów dostępnych na rynku oraz pod nadzorem Polskiego Rejestru Statków. Oferujemy szybkie i terminowe wykonanie zleconej pracy.


Oto co nasza stocznia ma do zaoferowania:
-budowa jednostek do 30m długości,
-kompleksowe remonty jednostek,


-modernizacja jednostek,
-elektryka okrętowa,


-hydraulika okrętowa,


-prace tokarskie,
-remont rozpornic trałowych,
-budowa dyszy Korta,
-budowa wind trałowych, pomocniczych oraz wind, sieciowych,
-dokonanie oględzin podwodzia bez konieczności dokowania. 

Budowa jednostek do 30m


Stocznia posiada biuro projektowe, w związku z tym jesteśmy w stanie zbudować jednostkę od podstaw. Firma ma na koncie trzynaście jednostek zbudowanych od podstaw w czym dwie całkowicie wykonane ze stali nierdzewnej. W pierwszym kwartale 2002 roku w hali stoczni powstawały równocześnie trzy jednostki, a na początku 2010 roku 2 jednostki budowane w hali wraz z jedną modernizowaną i na wodzie 3 jednostki wykańczane. Istnieje również możliwość dostarczenia gotowej dokumentacji jednostki i jej budowa przez naszą stocznię tak jak to miało miejsce w przypadku katamaranu "Globtroter".

Jeden z projektów oraz kilka zdjęć z budowy
Kompleksowe remonty jednostek


W skład prac remontowych wchodzą przede wszystkim:

-wymiana uszkodzonego poszycia (na skutek falowania lub korozji),
-wymiana skorodowanych elementów,
-wymiana urządzeń pokładowych np. wind trałowych oraz wind
pomocniczych

Modernizacja jednostek


Modernizacja obejmuje zmiany konstrukcyjne oraz tj. w przypadku kutrów wymianę sprzętu połowowego w celu poprawienia wydajności. Ostatnimi czasy jest coraz więcej kontrahentów zainteresowanych przebudową jednostki. Wydłużenie jednostek, budowa nowych nadbudówek, montaż elementów zakupionych z innych jednostek (np. sterówki), podniesienie pokładu głównego to tylko niektóre z możliwości stoczni. Zabudowywaliśmy pokłady by podnieść bezpieczeństwo i standard pracy. Na zamówienie sprowadzaliśmy z Danii sterówki wykonane z aluminium które są mniej podatne na korozje. Przygotowywaliśmy ładownie do transportu szproty.

Elektryka okrętowa


Oferujemy modernizacje oraz budowy nowych instalacji elektrycznych oraz montaż szeregu urządzeń elektrycznych jak np. wyposażenie nawigacyjne.

Hydraulika okrętowa


Przeprowadzamy remonty,  modernizacje oraz budowę nowych instalacji hydraulicznych. Dokonujemy również remontów urządzeń hydraulicznych oraz montaż nowych.

Prace tokarskie


Posiadamy dział obróbki skrawaniem i świadczymy wiele usług z tym związanych. Prowadzone były  remonty m.in.: wałów śrubowych, pochw wałów śrubowych,  trzonów sterowych. Wspomniane wcześniej elementy były również wykonywane nowe. Prowadzimy również wiele mniejszych prac.  

Remont rozpornic trałowych


Remontujemy rozpornice trałowe które podczas eksploatacji tracą swoje właściwości
hydrodynamiczne.

Budowa dyszy Korta


Jesteśmy w stanie zaprojektować i zbudować dysze Korta do każdego typu jednostki. Nasze dysze przeszły wiele badań wytrzymałościowych i do tej pory nie zanotowaliśmy żadnej usterki spowodowanej wadą konstrukcyjną dyszy.

Zdjęcia z procesu technologicznego budowy dyszy Korta
Budowa wind trałowych, pomocniczych oraz wind sieciowych


Budujemy windy trałowe i pomocnicze do wszystkich typów kutrów. Najnowsze rozwiązania techniczne pozwalają maksymalnie wykorzystać ich możliwości.

Windy trałowe, pomocnicze oraz sieciowe
Windy sieciowe
Windy trałowe oraz winda pomocnicza
Dokonanie oględzin podwodzia


Dzięki wykwalifikowanym nurkom jesteśmy w stanie znaleźć usterkę w części podwodnej bez dokowania. Istnieje również możliwość usunięcia usterki jeżeli nie jest ona zbyt poważna. Po oględzinach i usunięciu usterki wydajemy atest o zdolności jednostki do żeglugi.

 
- powered by netadmin 6.85 -